Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Artykuły: Diakonie


Czuwanie przed Zesłaniem Ducha Świętego


(Czytaj dalej...)

Czym jest Duchowa Adopcja


(Czytaj dalej...)

Diakonia Ewangelizacji

Diakonia Ewangelizacji w sposób szczególny podejmuje się dzieł ewangelizacyjnych, przygotowując różnego rodzaju akcje, za pośrednictwem których, włącza się w dzieło Głoszenia Chrystusa.


(Czytaj dalej...)

Diakonia Komunikowania Społecznego

Diakonia Komunikowania Społecznego podejmuje służbę poprzez szeroko pojęty "przekaz słowa" i pomaga w przechodzeniu od zwykłej komunikacji do komunii osób i wspólnot z wykorzystaniem dostępnych do tego mediów.
  Podejmuje służbę ad intra i ad extra Ruchu, a także służbę ad intra i ad extra Kościoła by służyć wewnątrzkościelnemu dialogowi i dialogowi Kościoła i świata.


(Czytaj dalej...)

Diakonia Liturgiczna

Diakonia liturgiczna, realizując w sposób szczególny charyzmat umiłowania liturgii w Ruchu Światło-Życie, zajmuje się służbą wobec zgromadzenia liturgicznego zarówno w Ruchu, jak i poza nim.


(Czytaj dalej...)

Diakonia Miłosierdzia

(Czytaj dalej...)

Diakonia Modlitwy

DIAKONIA MODLITWY musi być widziana w powiązaniu z wszystkimi innymi diakoniami bo bez modlitwy żadne z (...) zadań nie może być realizowane, ale równocześnie diakonia modlitwy ma na uwadze pogłębianie samego życia modlitwy (...)

ks. Franciszek Blachnicki


(Czytaj dalej...)

Diakonia Muzyczna

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby po II stopniu ONŻ oraz rodziny z Domowego Kościoła, które pragną realizować swoje muzyczne talenty w służbie Panu Bogu, na spotkania Diakonii Muzycznej.


(Czytaj dalej...)

Diakonia Wyzwolenia

Działalność Diakonii Wyzwolenia wiąże się z orędziem Papieża Jana Pawła II, skierowanym do Polaków 23 października 1978 r.: „Proszę, abyście przeciwstawiali się wszystkiemu, co uwłacza ludzkiej godności i poniża obyczaje zdrowego społeczeństwa, co czasem może aż zagrażać jego egzystencji i dobru wspólnemu, co może umniejszać jego wkład do wspólnego skarbca ludzkości, narodów chrześcijańskich, Chrystusowego Kościoła.”


(Czytaj dalej...)

Diakonia Życia

Diakonia zajmująca się sprawami związanymi z życiem ludzkim (jego godnością, wartością i nienaruszalnością). Staramy się, w miarę możliwości, angażować w krzewienie Duchowej Adopcji na terenie naszej diecezji.


(Czytaj dalej...)

Dzień dziecka utraconegoRekolekcje ONŻ II stopnia a nominacja na Ceremoniarza Diecezji Sosnowieckiej
Odpowiedź na pytanie o możliwość uzyskania nominacji na Ceremoniarza Diecezji Sosnowieckiej po przeżyciu Oazy Nowego Życia stopnia II.

(Czytaj dalej...)

Stowarzyszenie - sekcja naszej diecezjiZagłębiowskie Warsztaty Wokalno-Instrumentalne


(Czytaj dalej...)

Zapisy na Oazę Modlitwy

RSS-Feeds
Wygenerowano w sekund: 0.00
8,484,354 Unikalnych wizyt