Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Artykuły: Świadectwa


Piotrek (rekolekcje wakacyjne)

Na tegorocznych rekolekcjach Pan Bóg doświadczył mnie w dość nietypowy sposób. Zawsze wyobrażałem sobie rekolekcje jako moment, w którym coś namacalnie przeżywam, kiedy On szczególnie wyraźnie do mnie mówi. Przed wyjazdem byłem na to nastawiony i raczej nie dopuszczałem myśli o "słabym" przeżyciu tego czasu. Jednakże pamiętam, że już wtedy poprosiłem Boga, aby to On pełnił Swoją Wolę we mnie. 


(Czytaj dalej...)

Karol (Wspólnota Dorosłych)

Postanowiłem się podzielić z Wami takim moim małym świadectwem. Świadectwo to w swej istocie traktuje o... Was!

Wspólnoto Dorosłych Ruchu Światło-Życie! (niech to tak poważnie się zaczyna)

Do Wspólnoty zostałem niejako zaproszony z drugiej ręki, jeden z Księży znający Ks. Wojtka wiedział, że szukam jakiejś grupy modlitewnej, gdzie mógłbym dzielić się Chrystusem z drugim człowiekiem.


(Czytaj dalej...)

Świadectwo z przeżycia ORAR-u II ST. W Mariannhill

W dniach od 22 do 25 lutego 2010r, uczestniczyliśmy w  Oazie Rekolekcyjnej Animatorów Rodzin II stopnia. Jesteśmy Panu Bogu wdzięczni, za dar tych rekolekcji, które przygotowują do świadomego i odpowiedzialnego podjęcia posługi animatorów rodzin zgodnie z zasadami DK, z zachowaniem charyzmatu Ruchu.
Rekolekcje, które przeżywaliśmy były czasem zbierania dotychczasowego, swojego życia na nowo z pomocą Bożą. Odejście od codziennego życia i poświęcenie czasu Bogu  i spojrzenie w jego świetle na swoje życie osobiste, małżeńskie i rodzinne. Uporządkowanie życia w Bogu i z nim.


(Czytaj dalej...)

To był święty czas

Czas rekolekcji był dla nas czasem szczególnym, świętym. W dniach 17-21 lutego 2010 roku uczestniczyliśmy w ORDR I stopnia w Koniakowie zorganizowanym przez filię śląską. Rekolekcje prowadzili : ojciec Honorat Wałczyk ( moderator diecezjalny diecezji sosnowieckiej ), Ula i Bogdan Wieczorkowie ( par filialna ) oraz Ela Kozyra.


(Czytaj dalej...)

Świadectwo Grześka


Mam na imię Grzegorz i chciałbym opowiedzieć wam jak poznałem Jezusa Chrystusa. (...)(Czytaj dalej...)
RSS-Feeds
Wygenerowano w sekund: 0.00
8,476,190 Unikalnych wizyt