Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Artykuły: Różne


FeelHarmonia


(Czytaj dalej...)

Diakonia Tańca


(Czytaj dalej...)

uratuj dusze

(Czytaj dalej...)

Wspólne Świętowanie


(Czytaj dalej...)

Kilka słów o aspekcie psychologicznym, medycznym i prawnym straty dziecka przed urodzeniem

Kiedy umiera dziecko, rodzicom sypie się cały świat. Ich prawo do przeżywania bólu i cierpienia powinno być oczywiste w każdym wypadku, bez względu na wiek dziecka i przyczynę śmierci. A jednak wciąż bardzo często w przypadku, gdy strata ma miejsce przed urodzeniem, rodzice osieroceni są traktowani w społeczeństwie bez należytego współczucia i delikatności, a ich cierpienie pozostaje nieuznane i niezaakceptowane. Ten brak społecznego przyzwolenia na ból sprawia, że przejście przez to ciężkie doświadczenie jest jeszcze trudniejsze i obarczone dodatkowym smutkiem.

Z myślą o tych wszystkich, którzy doświadczyli straty dziecka w prenatalnym okresie rozwoju, a także dla ich przyjaciół i bliskich, powstał ten artykuł.


(Czytaj dalej...)

Daj świadectwo prawdzie


(Czytaj dalej...)

Uznano heroiczność cnót ks. Blachnickiego

We wtorek podczas kongresu kardynałów Kongregacji ds. Kanonizacyjnych została zatwierdzona droga badania kanonicznego heroiczności cnót Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. Oczekuje się, że w najbliższym czasie, prefekt kongregacji, będzie wnioskował do ojca świętego o dekret o heroiczności cnót ks. Franciszka.W Mocy Ducha Świętego

W minioną sobotę, 5 września, w budynku Wydziału Katechetycznego przy ulicy Gospodarczej w Sosnowcu odbyła się Kongregacja Odpowiedzialnych Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej, na której zebrali się księża i świeccy z grona młodzieży, dorosłych i rodzin, pełniący rozmaite posługi w Ruchu i poczuwający się do odpowiedzialności za to dzieło w diecezji.
 


(Czytaj dalej...)

Nowa Para Diecezjalna

Dziękując Panu za dar służby w Kościele i Wam wszystkim za modlitwę, okazaną życzliwość, serce i zaufanie, chcielibyśmy przekazać kilka słów o nas.


(Czytaj dalej...)

Oaza Modlitwy- marzec


(Czytaj dalej...)

XL


(Czytaj dalej...)

Formularz zgłoszeniowy SZk. An,Muz


(Czytaj dalej...)

Szkoła Animatora Muzycznego


(Czytaj dalej...)

Moderator Generalny biskupem


(Czytaj dalej...)

DW dla Odpowiedzialnych


(Czytaj dalej...)
RSS-Feeds
Wygenerowano w sekund: 0.01
8,916,234 Unikalnych wizyt