Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Powakacyjny Dzień Wspólnoty


Nowy rok formacyjny czas zacząć!

Serdecznie zapraszamy młodzież, dorosłych i rodziny na Powakacyjny Dzień Wspólnoty, który odbędzie się 9 września br. w parafii p.w. Matki Bożej Różańcowej w Sosnowcu (ul. Bronisława Wesołowskiego 2).

Kto nie może być z nami ciałem, niech będzie duchem. Pan dał nam wiele powodów do świętowania. Chcemy dziękować Bogu za wielkie rzeczy, które czyni, a zwłaszcza za Jego działanie w czasie rekolekcji wakacyjnych. Powierzmy Panu wspólnie owoce minionych rekolekcji, wszystkich uczestników i posługujących.

Do zobaczenia!

PLAN:

14:30 Zawiązanie wspólnoty i przedstawienie wspólnot wakacyjnych

15:45 Eucharystia

16:45 Agapa: poczęstunek i zabawa, w tym Teleturniej Rejonowy

 

Diecezjalna Diakonia Miłosierdzia zaprasza do włączenia się podczas Dnia Wspólnoty w akcję Caritas "Tornister pełen uśmiechów" 🎒😊 - do specjalnego kosza będzie można wkładać podstawowe artykuły szkolne, które zostaną przekazane najuboższym uczniom z naszej diecezji. Najlepiej wrzucać: piórniki, zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, farby, flamastry, plastelinę i przybory geometryczne 📏 📓✏️

W 2017 r. przygotowano wyprawki dla prawie tysiąca dzieci z całej diecezji sosnowieckiej

📖🙏 "We wszystkim pokazałem wam, że tak pracując trzeba wspierać słabych i pamiętać o słowach Pana Jezusa, który powiedział: «Więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu»" (Dz 20,35)

 

Podczas Dnia Wspólnoty będzie możliwość przystąpienia do Krucjaty Wyzwolenia Człowieka 📜 Wypełnione deklaracje zostaną zaniesione w procesji z darami podczas Mszy Świętej 🙏 O tym, czym jest KWC w teorii i praktyce można przeczytać tutaj: http://www.wieczernik.oaza.pl/artyk…/pytania-o-krucjate_id92

Wygenerowano w sekund: 0.04
8,916,281 Unikalnych wizyt