Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
KEEP CALM OR ... - SPOTKANIE KOBIET 2017


 
UWAGA! BRAK WOLNYCH MIEJSC.
AKTUALNIE ZAPISUJESZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.
 
FEELHARMONIA
 
Zdarza Ci się myśleć, że nie nadążasz?
Że świat pędzi i porwał Cię za sobą?
Że Ty i Twoje emocje idziecie dwiema różnymi ścieżkami?
Towarzyszą Ci myśli „muszę”, „nie mogę”, „trzeba”?
 
Zapraszamy Cię na Spotkanie Kobiet FeelHarmonia 4 marca 2017 r.,
podczas którego damy Ci możliwość zatrzymania się!
 
Wydarzenie to, organizowane przez nas już po raz trzeci, jest czasem i miejscem spotkania wierzących kobiet, pragnących we wspólnocie, wraz z Bogiem, kształtować swoją kobiecość poprzez zrównoważony rozwój wszystkich sfer swojej osobowości: duchowej, cielesnej i emocjonalnej.
 
Plan tegorocznego spotkania obejmuje udział wszystkich uczestniczek w warsztacie „Keep calm or don’t keep calm” prowadzonym w dwóch równoległych grupach oraz w jednym z dwóch warsztatów do wyboru: „Domowym laboratorium kosmetycznym” lub „Za głosem ciała”. Ponadto w planie Spotkania przewidziana jest Eucharystia, modlitwa, wspólny posiłek oraz podsumowanie.
 
Termin: 04.03.2017 r. godz. 08:45 – 19:00
Miejsce: Wydział Katechetyczny w Sosnowcu, ul. Gospodarcza 14A, 41-214 Sosnowiec
Zgłoszenia: przez formularz na stronie www.sosnowiec.oaza.pl do dnia 12.02.2017 r.
Po zgłoszeniu otrzymasz wiadomość mailową z dalszymi wskazówkami.
(Uwaga! Liczba miejsc ograniczona, warunkiem uczestnictwa ukończony 18 rok życia w dniu warsztatów.)
Koszt udziału: 50 zł
 
Mamy wielką nadzieję, że dołączysz do nas i spędzisz z nami sobotę 4 marca, świętując tegoroczne Spotkanie Kobiet. Liczymy na Twoją Obecność!
Pamiętamy o Tobie w modlitwie
 
Organizatorzy Spotkania Kobiet FeelHarmonia
 
 
BRAK WOLNYCH MIEJSC. AKTUALNIE ZAPISUJESZ SIĘ NA LISTĘ REZERWOWĄ.
 
 
Poniżej opisy tegorocznych warsztatów:
 
Warsztat dla wszystkich
 
KEEP CALM OR DON’T KEEP CALM
 
Podczas warsztatów zrozumiesz swoje emocje, skąd się biorą, jak przebiegają i jak je wykorzystać, by przynosiły ci korzyść: poczucie satysfakcji i wolność wewnętrzną. Dowiesz się, jak to zrobić, by ekspresja uczuć rozwijała twój potencjał.
Nauczysz się funkcjonować bez konfliktu między „powinnam” a „chcę”. Odkryjesz źródło swoich potrzeb i równocześnie tajemnicę ich zaspokojenia. Zaopiekujesz się sobą, odkryjesz siebie na nowo.
 
Prowadzący:
Marek Kuźnik – dr psychologii – psychoterapeuta; trener, specjalność psychologia kliniczna i psychologia rozwoju człowieka. Wieloletni wykładowca akademicki. Ukończył szkolenia z zakresu pracy terapeutycznej w nurcie Gestalt, Analizy Transakcyjnej, Terapii grupowej NEST oraz Interwencji Kryzysowej. W trakcie szkolenia do certyfikatu psychoterapeuty rodzin i par w Zakładzie Rodzin UJ w Krakowie. Przez kilka lat pracował w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Częstochowie. Certyfikowany trener warsztatów psychoedukacyjnych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Członek zarządu oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Częstochowie.

Danuta Kuźnik – pedagog terapeuta w systemie Montessori, logopeda, filolog polski. Pracuje w Przedszkolu Sióstr Nazaretanek w Częstochowie jako logopeda i pedagog. Prowadzi liczne warsztaty i szkolenia dla rodziców, nauczycieli, doradców rodzinnych. Jako logopeda współpracuje z Centrum Stomatologii Integralnej – Dentaria.
 
Państwo Marek i Dorota Kuźnik wspólnie są małżeństwem od 18 lat, a przyjaźnią się od 24. Są rodzicami czworga dzieci. Piszą książki dla małżonków, narzeczonych, nastolatków i in. Lubią spędzać ze sobą czas. Wspólnie prowadzą Ośrodek Wspomagania Rozwoju Dobre Miejsce.
 
 
Warsztaty do wyboru
 
DOMOWE LABORATORIUM KOSMETYCZNE
 
W czasie warsztatu dowiesz się m.in. jak czytać etykiety znajdujące się na kosmetykach, co jest ważne, czego unikać, poznasz działanie różnych substancji oraz możliwości ich wykorzystania do samodzielnego wykonania kosmetyków w domu. Podczas warsztatu własnoręcznie wykonasz relaksującą kulę do kąpieli.
 
Prowadzący:
Marta Jelińska – absolwentka chemii Politechniki Śląskiej, od 5 lat pracuje w firmie farmaceutycznej w dziale badań i rozwoju (R&D), gdzie zajmuje się opracowywaniem składów i wdrażaniem do produkcji leków, suplementów diety oraz wyrobów medycznych. Posiadaną wiedzę wykorzystuje w domowej pielęgnacji. W wolnych chwilach tworzy wyroby hand&made oraz podróżuje (szczególnie bliskie są jej góry).
 
 
ZA GŁOSEM CIAŁA
 
Udział w warsztatach stworzy Ci okazję do wsłuchania się w głos Twojego ciała, zrozumienia, co budowa i postawa ciała mówi o Twoich sposobach radzenia sobie ze stresem, z sytuacjami trudnymi, a także o sposobie nawiązywania relacji i charakterze. Podczas zajęć będziesz miała także okazję dowiedzieć się, w jaki sposób możesz tę wiedzę wykorzystać do własnego rozwoju i twórczej poprawy relacji, które tworzysz z otaczającymi Cię ludźmi. Program warsztatu obejmuje też naukę prostych technik masażu rozluźniającego.
 
Prowadzący:
Magdalena Stadnik – fizjoterapeuta z kilkuletnim doświadczeniem, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ukończyła także studia podyplomowe Przygotowania motorycznego w grach zespołowych oraz kurs Terapii Manualnej i Treningu Funkcjonalnego. Wieloletni animator Ruchu Światło-Życie. Praca i działalność w różnych miejscach, na różnych płaszczyznach, z ludźmi w różnym wieku daje jej możliwość pełniejszego spojrzenia na człowieka.
 
Opieka duchowa spotkania: ks. Robert Gacek.

 


 

Drzewiej bywało...

 

 

 

Wygenerowano w sekund: 0.01
8,610,468 Unikalnych wizyt