Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Zagłębiowskie Warsztaty Wokalno-Instrumentalne


Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Zagłębiowskich Warsztatów Wokalno-Instrumentalnych (ZWWI), które odbędą się w dniach 11-13 listopada w Klubie Kiepury w Sosnowcu. Tym razem tematyka Warsztatów dotyczyć będzie repertuaru pieśni patriotyczno-religijnych.

 

Prowadzącymi warsztaty będą znani i cenieni muzycy – Piotr Pałka i Hubert Kowalski z dyrygentką Agnieszką Zimną.

Jeśli lubisz śpiewać, modlić się śpiewem, chcesz podnieść swoje umiejętności wokalne i popracować z profesjonalnymi dyrygentami – to zapraszamy na ZWWI` 3. Każdy jest mile widziany. Jeśli grasz na instrumencie – masz szansę dołączyć do Zespołu Instrumentalnego na Warsztatach. Dlatego przy zgłoszeniach dodaj, czy potrafisz grać na jakimś instrumencie. Zgłaszając się na warsztaty pamiętaj, że obowiązuje całościowe uczestnictwo, w pełnym wymiarze prób od 11-13 listopada.

Efekty naszej pracy znajdą swój upust artystyczny w czasie wspólnej Eucharystii 13 listopada 2016 r. o godz. 16:00 w Bazylice Katedralnej pw. Wniebowzięcia NMP w Sosnowcu, a bezpośrednio po Mszy Świętej odbędzie się koncert uczestników ZWWI`3.

Zgłoszenia przyjmowane są mailowo: j.baczynska@gmail.com – wpisując w tytule maila „ZWWI3” lub telefonicznie: 609-355-900. Koszt uczestnictwa w warsztatach to 50 zł. Organizatorem ZWWI`3 jest „Stowarzyszenie Przyjaciół Władka Baczyńskiego” (KRS 0000634512) z Diakonią Muzyczną Ruchu Światło-Życie Diecezji Sosnowieckiej.

Wszystkich zainteresowanych ZWWI`3 zachęcamy do śledzenia Facebookowego profilu tej inicjatywy, gdzie pojawiają się na bieżąco niezbędne informacje: https://www.facebook.com/ZWWIII/?fref=ts

A także kanału na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCpWkId_1YYyogB49Im0m6kQ

 

filmiki z poprzednich edycji:

https://www.youtube.com/watch?v=rMyhhev5xto – ZWWI`2

https://www.youtube.com/watch?v=kkTa04xl8_w – ZWWI`1

 

 

Ks. Przemysław Lech
Moderator Diakonii Muzycznej

Wygenerowano w sekund: 0.03
8,529,138 Unikalnych wizyt