Ostatnie artykuły

Wspólnoty i KręgiŚwiadectwa

Lubię To!
Piękna czy Bestia? BRAK MIEJSC


BRAK MIEJSC

 

Serdecznie zapraszamy na Dzień Skupienia dla Kobiet.  Już 7 marca 2015r. w przeddzień Dnia Kobiet zrób dla siebie i Twoich bliskich coś dobrego i spędź z nami cały dzień.

Zapraszamy Cię przed południem do udziału w warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów (warsztacie z wizażu lub warsztatu psychologicznego), a popołudniu do wspólnej modlitwy i dzielenia przed Panem. Odkrywaj, akceptuj i dziel się swoim pięknem z innymi. Nie może Cię tam zabraknąć!

Ramowy plan spotkania:

08:45 Rejestracja

09:00 Przywitanie

09:30 - 12:30 Zajęcia warsztatowe w dwóch grupach (do wyboru):

„Piękno powołaniem kobiety” – warsztat wizażu prowadzony przez Panią Elżbietę Michalską (analiza kolorystyczna, ustalenie palety kolorystycznej dla każdej z uczestniczek

Niewiastę dzielną któż znajdzie?” – warsztat psychologiczny prowadzony przez Panią Monikę Wieczorek-Bańka (odkrywanie daru i zadania bycia kobietą)

13:00 Msza Św.

14:00 Posiłek

15:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

16:00 Dzielenie, podsumowanie, zakończenie.

Miejsce: Wydział Katechetyczny Sosnowiec ul. Gospodarcza 14a

Zgłoszenia przez formularz na stronie www.sosnowiec.oaza.pl

Ilość miejsc: 30 (grupy warsztatowe po 15 osób)

Koszt udziału: 30 zł.

(Uwaga! O udziale decyduje kolejność zgłoszeń)

Warunek uczestnictwa: w dniu warsztatów ukończony 18 rok życia.


Kilka słów o prowadzących:

Elżbieta Michalska

trener wizażysta, mistrz wizażu, ekspert w zakresie kreowania wizerunku, absolwentka chemii Politechniki Krakowskiej. Od 1996r prowadząca własną działalność gospodarczą, wizażysta znanych kosmetycznych marek,  prowadząca szkolenia z autoprezentacji dla grup managerów. Autorka projektu kreowania wizerunku osób niewidomych i niedowidzących, dla których przeprowadza warsztaty od 2007 roku. Członek Bractwa Świętych Aniołów Stróżów na Skałce. Prywatnie -  żona, mama dwóch córek i babcia trzech wnuczek.

Monika Wieczorek-Bańka

pedagog, terapeuta w trakcie całościowego kursu psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie, doradca życia rodzinnego (Instytut Teologii Rodziny przy Wydziale Teologicznym PAT w Krakowie), nauczyciel NPR - metoda Rötzera (INER), pracuje w Miejskim Ośrodku Wspierania Rodziny i Dziecka w Łaziskach Górnych, lider Centrum Duchowości Ruchu Światło-Życie przy parafii pw. bł. Karoliny w Tychach, prywatnie żona i mama.

Ks. Robert Gacek

Kapłan, opiekun i przewodnik duchowy naszego spotkania. 

Wygenerowano w sekund: 0.04
8,529,183 Unikalnych wizyt